Ustvarjeno 05 Julij 2015 Zadnja posodobitev 05 Julij 2015
Avtor Super User

V soboto 31.1.2015 je potekalo državno prvenstvo v borbah za kadete/kadetinje, ter člane/članice. Barve našega kluba so zastopali kadeti Žiga Kokol, Nejc Noč, Jaka Muršec Pitamic, Blaž Zupanič in Žan Krajnčič, ter Anže Vujčič v članski kategoriji. Kot prvi je nastopil Žiga, ki je suvereno premagal vse nasprotnike po Ipponih, ter si tako prislužil naziv državnega prvaka v kategoriji do 55kg. Sledila je kategorija do 66kg v kateri so nastopili kar trije člani našega kluba. Vsi trije so premagali ostale nasprotnike in se med seboj uvrstili: Nejc 1. mesto, Jaka 2. mesto in Blaž 3. mesto. Žan Krajnčič je postal državni prvak v kategoriji do 81 kg, v članski kategoriji do 85kg pa je Anže Vujčič premagal vse nasprotnike in osvojil naslov državnega prvaka. Vsi člani JJK ADK Maribor so na omenjenem državnem prvenstvu osvojili medalje.

Luka Čupkovič

Slike:

Ta stran uporablja piškotke. Z nadaljevanjem uporabe te strani soglašate z uporabo piškotkov.